Uurrooster
Uurrooster

Selecteer locatie:
Selecteer workout
maandag
19.02.2024
WOD
07:00 - 08:00
WOD
09:00 - 10:00
Rugscholing
09:00 - 10:00
Yin Yoga
10:15 - 11:15
WOD
12:00 - 13:00
WOD
15:30 - 16:30
WOD
17:00 - 18:00
WOD
18:00 - 19:00
WOD
18:00 - 19:00
Basic
19:00 - 20:00
Bikyang
19:15 - 20:15
WOD
19:30 - 20:30
WOD
20:30 - 21:30
Yin Yoga
20:30 - 21:30
dinsdag
20.02.2024
WOD
07:00 - 08:00
WOD
09:00 - 10:00
WOD
12:00 - 13:00
Teamtraining
13:30 - 15:30
WOD
17:30 - 18:30
WOD
18:30 - 19:30
Basic
19:00 - 20:00
Rugscholing
19:15 - 20:15
WOD
19:30 - 20:30
Gymnastics
20:30 - 21:30
Yin Yoga
20:30 - 21:30
woensdag
21.02.2024
WOD
09:00 - 10:00
Rugscholing
09:00 - 10:00
Yin Yoga
10:15 - 11:15
WOD
12:00 - 13:00
WOD
17:00 - 18:00
WOD
18:00 - 19:00
Rugscholing
18:00 - 19:00
Basic
19:00 - 20:00
Bikyang
19:15 - 20:15
WOD
20:30 - 21:30
Yin Yoga
20:30 - 21:30
donderdag
22.02.2024
WOD
07:00 - 08:00
WOD
09:00 - 10:00
WOD
12:00 - 13:00
WOD
17:30 - 18:30
WOD
18:30 - 19:30
Basic
19:00 - 20:00
Rugscholing
19:15 - 20:15
WOD
19:30 - 20:30
WOD
20:30 - 21:30
Yin Yoga
20:30 - 21:30
vrijdag
23.02.2024
WOD
07:00 - 08:00
WOD
09:00 - 10:00
Rugscholing
09:00 - 10:00
Yin Yoga
10:15 - 11:15
WOD
12:00 - 13:00
Functional Strength
17:30 - 18:30
WOD
18:30 - 19:30
OLY LIFTING
19:30 - 20:30
zaterdag
24.02.2024
WOD
09:00 - 10:00
Bikyang
09:00 - 10:00
WOD
10:00 - 11:00
Yin Yoga
10:15 - 11:15
Basic
11:00 - 12:00
Teamtraining
13:00 - 15:00
zondag
25.02.2024
Benchmark
09:30 - 10:30
Active Mobility: Flex & Flow
09:30 - 10:30
OLY LIFTING
10:30 - 11:30
Passive Mobility: Stretch & Release
10:45 - 11:45
maandag
26.02.2024
WOD
07:00 - 08:00
WOD
09:00 - 10:00
Rugscholing
09:00 - 10:00
Yin Yoga
10:15 - 11:15
WOD
12:00 - 13:00
WOD
15:30 - 16:30
WOD
17:00 - 18:00
WOD
18:00 - 19:00
WOD
18:00 - 19:00
Basic
19:00 - 20:00
Bikyang
19:15 - 20:15
WOD
19:30 - 20:30
WOD
20:30 - 21:30
Yin Yoga
20:30 - 21:30
dinsdag
27.02.2024
WOD
07:00 - 08:00
WOD
09:00 - 10:00
WOD
12:00 - 13:00
Teamtraining
13:30 - 15:30
WOD
17:30 - 18:30
WOD
18:30 - 19:30
Basic
19:00 - 20:00
Rugscholing
19:15 - 20:15
WOD
19:30 - 20:30
Gymnastics
20:30 - 21:30
Special: Vinyasa Power Flow
20:30 - 21:45
woensdag
28.02.2024
WOD
09:00 - 10:00
Rugscholing
09:00 - 10:00
Yin Yoga
10:15 - 11:15
WOD
12:00 - 13:00
WOD
17:00 - 18:00
WOD
18:00 - 19:00
Rugscholing
18:00 - 19:00
Basic
19:00 - 20:00
Bikyang
19:15 - 20:15
WOD
20:30 - 21:30
Yin Yoga
20:30 - 21:30
donderdag
29.02.2024
WOD
07:00 - 08:00
WOD
09:00 - 10:00
WOD
12:00 - 13:00
WOD
17:30 - 18:30
WOD
18:30 - 19:30
Basic
19:00 - 20:00
Rugscholing
19:15 - 20:15
WOD
19:30 - 20:30
WOD
20:30 - 21:30
Yin Yoga
20:30 - 21:30
vrijdag
01.03.2024
WOD
07:00 - 08:00
WOD
09:00 - 10:00
Rugscholing
09:00 - 10:00
Yin Yoga
10:15 - 11:15
WOD
12:00 - 13:00
Functional Strength
17:30 - 18:30
WOD
18:30 - 19:30
Yin Yoga + Mantrameditatie
19:15 - 20:30
OLY LIFTING
19:30 - 20:30
zaterdag
02.03.2024
WOD
09:00 - 10:00
Active Mobility: Flex & Flow
09:00 - 10:00
WOD
10:00 - 11:00
Passive Mobility: Stretch & Release
10:15 - 11:15
Basic
11:00 - 12:00
Teamtraining
13:00 - 15:00
zondag
03.03.2024
Open 24.1
09:00 - 10:00
Bikyang
09:30 - 10:30
Open 24.1
10:00 - 11:00
Yin Yoga
10:45 - 11:45
Open 24.1
11:00 - 12:00